گزارش کامل مسابقات

 

گزارش كامل مسابقات ورزشي نيمسال اول 93-92

 

مسابقات ورزشي نيمسال اول  سال تحصيلي 93-92 از روز 13/8/92 لغايت 9/10/92 در 14 رشته ورزشي برگزار گرديد كه واحد اسلامشهر در كليه رشته ها حضور فعال داشت و به تمامي مسابقات تيم اعزام نمود.

 

تيم هاي اعزامي واحد اسلامشهر به مسابقات

رديف

رشته ورزشي

واحد ميزبان

1

شطرنج برادران

تهران جنوب

2

شطرنج خواهران

//

3

تنيس روي ميز خواهر

تهران مركز

4

تنيس روي ميز برادر

شهر قدس

5

كاراته خواهر

اسلامشهر

6

كاراته برادر

اسلامشهر

7

جودو برادر

اسلامشهر

8

تكواندو برادر

شهرقدس

9

كشتي آزاد

رودهن

10

كشتي فرنگي

رودهن

11

واليبال برادر

رودهن

12

بسكتبال برادر

شهرري

13

بسكتبال خواهر

تهران شمال

14

فوتسال برادر

اسلامشهر

 

 

 

 

 

 

 

 

واحد اسلامشهر در رشته هاي تيمي زير موفق به كسب عنوان گرديد

رديف

رشته ورزشي

عنوان كسب شده

1

تنيس روي ميز برادر

اول

2

كاراته برادر

اول

3

كشتي آزاد

اول

4

كشتي فرنگي

اول

5

واليبال برادر

اول

6

بسكتبال برادر

دوم

7

كاراته خواهر

سوم

8

تكواندو برادر

سوم

9

فوتسال برادر

كاپ اخلاق

 

 

 

در قسمت انفرادي ورزشكاران واحد اسلامشهر موفق به كسب عناوين ذيل گرديدند

رديف

نام ونام خانوادگي

رشته ورزشي

عنوان كسب شده

1

شيما   قارداشخاني

شطرنج

دوم

2

راضيه   عطائي

شطرنج

سوم

3

نرگس   رستمي

كاراته

سوم

4

مريم    پيشگاهي

كاراته

سوم

5

فاطمه   حسني

كاراته

سوم

6

شادي  جان درميان

كاراته

سوم

7

نسترن  كرمي

كاراته

سوم

8

زينب   محمديان

كاراته

سوم

9

مهدي  قنبري

كاراته

سوم

10

علي  فرزين

كاراته

اول

11

مجيد  محمودي

كاراته

اول

12

فرامرز آرمند

كاراته

اول

13

سجاد  گنج زاده

كاراته

اول

14

محسن  ابراهيميان

جودو

دوم

15

سيدمحمدوفا حسيني

جودو

دوم

16

سيد مهرداد زماني

جودو

دوم

17

سعيد   فعال

جودو

سوم

18

محمد  سليماني

تكواندو

دوم

19

كاوه   رضائي

تكواندو

دوم

20

سعيد  اكبري

تكواندو

اول

21

صادق  اسد آبادي

تكواندو

دوم

22

پيمان  جهان تاب

تكواندو

اول

23

رضا  بهر كاظمي

كشتي آزاد

سوم

24

مسعود محمودي

كشتي آزاد

دوم

رديف

نام ونام خانوادگي

رشته ورزشي

عنوان كسب شده

25

جمال اسماعيلي

كشتي آزاد

سوم

26

حامد عاشق حسيني

كشتي آزاد

دوم

27

حسن  يوسفي

كشتي آزاد

اول

28

حميدرضا ايماني

كشتي آزاد

سوم

29

رامين  باستاني

كشتي فرنگي

اول

30

شيرزاد بهشتي

كشتي فرنگي

اول

31

علي  برزگرزاده

كشتي فرنگي

اول

32

علي اكبر   خاني

كشتي فرنگي

سوم

33

محمد  محمدي

كشتي فرنگي

سوم

34

اكبر  انباز

كشتي فرنگي

اول

35

رامين  صلاحي نژاد

كشتي فرنگي

دوم

36

عليرضا  امرا 

تنيس روي ميز

اول

37

حامد  نادري

تنيس روي ميز

دوم

38

احمد رضا  عبادي پور

تنيس روي ميز

سوم

39

مجيد   ممي نژاد

كاراته

سوم

 

 

 

 

 

 

اسامي ورزشكاران رشته هاي تيمي كه موفق به كسب عنوان گرديده اند.

 

تنيس روي ميز مقام اول :  محمد علي   عباسي مرتضي   نونهال حامد  نادري -  احمدرضا  عبادي پور -  عليرضا  امرا

واليبال برادر مقام اول :  اميد  ثابتي پور ميثم  فريدي   محسن  فريدي -  عباس  جعفري    سالار  رهبري مصطفي  مهدي قلي زاده نويد  جهان بخش محمد رضا زرين كمر- محسن  نيكو سخن رامين  حبيبي محمدرضا  شمس مهدي  رحيمي عليرضا  محمد علي گيلاني

بسكتبال برادر مقام دوم : ايمان  پارياب - سجاد  مشايخي حسين  رحمتي  حسين  باباجاني   حامد  مرادي سپهر  هدايت وحيد  قلي پور علي  دهقاديني حميدرضا  احمديان - ميلاد  آقا علي خاني مهران كاوه اي  - آرمين  مهين زارع فرهاد قارلقي